BARMANSKÉ  ŠKOLY BARMANA

LEVEL 1 - úvodný kurz Školy Barmana ktorý odporúčame každému kto sa chce vydať na úžastnú cestu spoznávania spoza baru.

LEVEL 1 

BARMANSKÝ KURZ                   

⍟ Vhodný aj pre Začiatočníkov, Barových nadšencov

⍟ Moderná forma barmanského kurzu

⍟ Aj pre barmanov ktorí sa po dlhšej pauze chcú vrátiť za barový pult

⍟Vďaka individuálnemu prístupu zabezpečíme rozvoj každého účastníka

⍟ Skvelý na prípravu práce v zahraničí

ŠKOLA BARMANA

PROFESIONÁLNE ŠKOLIACE STREDISKO   

Využíva moderné a progresívne metódy výučby, kurz je tiež vhodný ako rekvalifikácia.

Tovaroznalectvo - "čo nepoznáš nepredáš" základná fráza s ktorou sa na kurze stotožníte a dovolí Vám porozumieť predajnej sekcii UpSelling

Príprava množstva cocktails je samozrejmosťou, tiež tréning a precvičovanie bar movements, pohybov a fungovania za barom.

PRAKTICKÁ ČASŤ 

BARMANSKÉHO KURZU - LEVEL 1               

tvorí samozrejme príprava cocktails, tréning barových techník, bar movement, používanie barmanských pomôcok, pouring, stiring, sweezle, build a shake. Praktická časť prebieha za barom s reálnym rozložením, dostatočný počet barov zabezpečuje  väčśí počet pripravených drinkov a dlhší tréning.

TEORETICKÁ ČASŤ 

BARMANSKÉHO KURZU - LEVEL 1             

je zameraná na históriu, rozdelenie, výrobu spiritov ktoré nájdeme v drvvej vačšine barov na celom svete. Naše prednášky počas kurzu sú vedené hravou formou, v prostredí v ktorom sa cítime ako doma - v bare.

Nemáme klasické hodiny ako v škole, pristupujeme k barmanským kurzom a ich výuke moderným spôsobom - individuálne sa venujeme každému účastníkovi, vylepšujeme techniku a odovzdávame rady, skúsenosti. 

Každý uchádzač sa dozvie pravdivé príbehy a históriu značiek ktoré ovplivnili svet a aj mixológiu. Počas kurzov je tiež možné zorganizovať tour de bar, kde naštívime kvalitné podniky a obzrieme si prácu profi barmanov. Kurz je zakončený písomnou  a praktickou skúškou, po jej úspešnom absolvovaní dostane uchádzač certifikát v Anglickom jazyku.

PRED 

BARMANSKÝM KURZOM                              

Na kurz nepotrebujete nič viac ako pohodlné oblečenie a chuť stráviť dni plné bartendingu. Pokiaľ potrebujete informácie čo najskôr, kontaktujte nás priamo telefonicky na čísle +421 902 108 034.

Pokiaľ by ste potrebovali ubytovane - radi Vám pomôžeme

CENA KURZU je 159 eur. Pre skupiny je možnosť voľby alebo vytvorenia samostatného termínu kurzu, táto možnosť je ideálna pre bary, kaviarne kluby, hotely ktoré chcú preškoliť celý svoj personál.

PO SKONČENÍ

BARMANSKÉHO KURZU ZÍSKATE              

Samozrejme členstvo v uzavretej komunite Absolventov Školy Barmana, certifikát v Anglickom Jazyku. Informácie o pripravovaných aktivitách Školy Barmana ako prvý. A takisto má každý účastník kurzu k dispozícii pozvánky na akcie Školy Barmana, vstupenky na workshop, semináre, session a ostatné akcie Školy Barmana. 

TERMÍNY A MIESTA 

KONANIA BARMANSKÝCH KURZOV        

 Škola Barmana - mobile bartender school je aj mobilná barmanská škola, ktorá organizuje barmanské kurzy aj mimo svojej domácej stanice v Považskej Bystrici.

 

LEVEL 2 

BARMANSKÝ KURZ  

⍟ Pokračovanie kurzu LEVEL 1

⍟ Vhodný aj pre pokročilých barmanov, ktorí majú aspoň 1 rok praxe za barom

⍟ Praktická časť je v prevahe počas LEVEL 2

⍟ Každý účastník pracuje za vlastnou BAR STATION

⍟ Individuálny rozvoj

PRIEBEH KURZOV

LEVEL 2                                                    

Barmanský kurz LEVEL 2 je rizdelený na 2 časti. Každá časť trvá 2 dni.  Spolu teda 4 dňový kurz.

Prvé dva dni sú zamerané hlavne na tréning za barom prípravu cocktails, rýchlosť, kvalitu a stálosť štandartu, tiež sa zameriame na doplnenie teoretických informácii. 

Ďaľšie dva dni na ktoré sa môžete prihlásiť najskôr o mesiac, aby ste nadobudli čo najviac praxe a mali priestor na tréning, sú na doladenie Vašich skills a zvládnutie záverečných skúšok.

Cena za každy deň kurzu je 50 eur. Poplatok za záverečné skúšky : 20 eur.

PRAKTICKÁ ČASŤ 

BARMANSKÉHO KURZU - LEVEL 2       

Ako sme písali vyššie, praktická časť je dominantou LEVEL 2, každý účastník pracuje za svojím barom, tréning, priprava cocktails a zlepšovanie svojich skills je priorotou rovnako ako vyladenie alebo nájdenie svojho štýlu - pretože každý barman je jedinečný.

TEORETICKÁ ČASŤ 

BARMANSKÉHO KURZU - LEVEL 1     

Je pokračovaním LEVEL 1, dozviete sa o nových druhoch spirits, detailnejšie sa pozrieme na históru a vývoj výroby. A čaká nás aj degustácia, spoznávanie, objavovanie vlastnej palety.

TERMÍNY A MIESTA 

KONANIA BARMANSKÝCH KURZOV  

 Škola Barmana - mobile bartender school je aj mobilná barmanská škola, ktorá organizuje barmanské kurzy aj mimo svojej domácej stanice v Považskej Bystrici.