Workshop Dictador

DICTADOR workshop, výhradne pre absolventov školy barmana

18. február. 2016 Škola Barmana Unikatny guest bartending a workshop. Pre Absolventov školy Barmana sme pripravili unikátny workshop pod vedením Mira Jurkoviča a jeho team-u. Vstup: FREE Občerstvenie: YES Začiatok: 16.00 Koniec: 18.00 prípadnú zmenu programu Vám ohlásime Limitovaný počet účastníkov: 40, tak rýchlo hláste sa mi grin – emotikon tešíme sa na Vás... Pokračovanie v známom monopol bare - Guest Bartending a afterparty

!!!GALÉRIA z VEĽMI ÚSPEŠNÉHO EVENTU !!!


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-flickr

2014 - 2020 Škola Barmana. Slovenských partizánov 1991 / 65 Považská Bystrica,

Prevádzkoateľ: Napojaky s.r.o. Zakvášov 1522/33, Pov. Bystrica, Uvedené ceny na web stránke sú bez DPH