PONUKA - ŠKOLY BARMANA

Škola Barmana ponúka aj možnosti individuálnych akcii, ktoré sa vždy prispôsobujú na mieru.

COCKTAIL BAR CATERING

Spoľahnite sa na profesionálov s tradíciou a skúsenostami, prídeme, namiešame, zabavíme vašich hostí , a upraceme po sebe :-D. viacej informácii a zostavenie bar cateringu s kompletnou ponukou po zaslaní kontaktného formulára.

 

RIADENÉ DEGUSTÁCIE

Riadené degustácie pod vedením odborníkov a lektorov Školy Barmana. Pútavou  a sviežou formou prevedieme Vašich zákazníkov spektrom chutí, vôní a príbehov. Vyhýbame sa nudným prezentáciam s dataprojektorom a vysvetľovaním faktov, vieme, že Vaši ostia si chcú degustáciu užiť a preto sa im snažíme vytvoriť osobný kntakt a uvoľnenú atmosféru a z ľahka im odovzdať tie najzaujímavejsie a podstatné informácie.

 

RIADENÉ DEGUSTÁCIE so SPRIEVODNÝM PROGRAMOM

Doplnené o program ktorý zabezpečí komfort a dobrú náladu Vašich hostí. V spolupráci s Jánom Gondom - majstrom slovenska v hre na Heligónke a ďaľšími umelcamiVám prinášame svieže tóny swingu, frncúzskeho šansónu, či hĺbavé tóny ruskej klasiky. Výber je samozrejme na Vás. ďaľej vieme Vaším hosťom pripraviť aj Barmanskú show či známu osobnosť alebo celebritu.

 

GUEST BARTENDING

chcete svojím hosťom ponúknuť niečo extra? Pozvite im priamo do Vášho baru lektora Školy Barmana ktorý sa bude o Vašich hostí starať a predvedie im ukážku profesionálnej tvorby. Samozrejme spolupracujeme aj so slovenskými či zahraničnými barmanmi. Na kompletnú ponuku sa nás stačí opýtať a veľmi radi ju s vami skonzultujeme.

TVORBA MENU

Vytvoriť menu a prispôsobiť sa určitému trhu, vybrať cieľovú skupinu či prepojiť s marketingom nie je vždy jednoduché, zostaviť ponuku a vedieť ju predať, ponúknuť a používať pomože Škola Barmana. Každého zákazníka berieme individuálne.

 
  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-flickr

2014 Škola Barmana. Slovenských partizánov 1991 / 65 Považská Bystrica, Prevádzkoateľ: Napojaky s.r.o. Zakvášov 1522/33, Pov. Bystrica, Uvedené ceny na web stránke sú bez DPH