Heading 1

LEVEL 2  BARMANSKÝ KURZ                          

⍟ Pokračovanie kurzu LEVEL 1

⍟ Vhodný aj pre pokročilých barmanov, ktorí majú aspoň 1 rok praxe za barom

⍟ Praktická časť je v prevahe počas LEVEL 2

⍟ Každý účastník pracuje za vlastnou BAR STATION

⍟ Individuálny rozvoj

ŠKOLA BARMANA  PROFESIONÁLNE ŠKOLIACE STREDISKO   

Využíva moderné a progresívne metódy výučby, kurz je tiež vhodný ako rekvalifikácia.

Tovaroznalectvo - "čo nepoznáš nepredáš" základná fráza s ktorou sa na kurze stotožníte a dovolí Vám porozumieť predajnej sekcii UpSelling

Príprava množstva cocktails je samozrejmosťou, tiež tréning a precvičovanie bar movements, pohybov a fungovania za barom.

PRAKTICKÁ ČASŤ  BARMANSKÉHO KURZU - LEVEL 2             

Ako sme písali vyššie, praktická časť je dominantou LEVEL 2, každý účastník pracuje za svojím barom, tréning, priprava cocktails a zlepšovanie svojich skills je priorotou rovnako ako vyladenie alebo nájdenie svojho štýlu - pretože každý barman je jedinečný.

TEORETICKÁ ČASŤ  BARMANSKÉHO KURZU - LEVEL 1            

Je pokračovaním LEVEL 1, dozviete sa o nových druhoch spirits, detailnejšie sa pozrieme na históru a vývoj výroby. A čaká nás aj degustácia, spoznávanie, objavovanie vlastnej palety.

PRED  BARMANSKÝM KURZOM                                                     

Pred kurzom odporúčame zopakovať si informácie z LEVEL 1 a potom už len stačí vyplniť kontaktný formulár ktorý nájdete na viacerých miestach stránky alebo kliknúť na tlačidlo PRIHLÁSIŤ SA NA KURZ ktoré sa nachádza pod týmto textom.  Pokiaľ potrebujete informácie čo najskôr, kontaktujte nás telefonicky na čísle +421 902 108 034. My Vám potom zdelíme všetky potrebné informácie. Ako napríklad

CENA KURZU je 159 eur. Pre skupiny je možnosť voľby alebo vytvorenia samostatného termínu kurzu, táto možnosť je ideálna pre bary, kaviarne kluby, hotely ktoré chcú preškoliť celý svoj personál.

TERMÍNY A MIESTA  KONANIA BARMANSKÝCH KURZOV        

 Škola Barmana - mobile bartender school je aj mobilná barmanská škola, ktorá organizuje barmanské kurzy aj mimo svojej domácej stanice, v prípade, že Vám aktuálne nevyhovuje dátum alebo miesto ponúkyných zvoľte možnosť  "posielajte mi pravidelne informácie o kurzoch, dátumoch a miestach konania" a Škola Barmana Vám bude pravideľne posielať informácie.