LEVEL 1

 

⍟ Moderná forma Barmanského kurzu.

⍟ Vhodný aj pre Začiatočníkov, Barových nadšencov

⍟ Ale aj pre pokročilých barmanov

⍟ Aj pre barmanov ktorí sa po dlhšej pauze chcú vrátiť za barový pult

⍟ Vďaka individuálnemu prístupu zabezpečíme rozvoj každého účastníka

⍟ Skvelý na prípravu práce v zahraničí

 

Škola Barmana využíva moderné a progresívne metódy výučby, kurz je tiež vhodný ako rekvalifikácia.

Tovaroznalectvo - "čo nepoznáš nepredáš" základná fráza s ktorou sa na kurze stotožníte a dovolí Vám porozumieť predajnej sekcii UpSelling

Príprava množstva cocktails je samozrejmosťou, tiež tréning a precvičovanie bar movements, pohybov a fungovania za barom.

Praktickú časť

 

tvorí samozrejme príprava cocktails, tréning barových techník, bar movement, používanie barmanských pomôcok, pouring, stiring, sweezle, build a shake. Praktická časť prebieha za barom s reálnym rozložením, dostatočný počet barov zabezpečuje  väčśí počet pripravených drinkov a dlhší tréning.

Teoretická časť

 

je zameraná na históriu, rozdelenie, výrobu spiritov ktoré nájdeme v drvvej vačšine barov na celom svete. Tiež sa zameriavame na terminológiu a barmanský žargón. Naše prednášky počas kurzu sú vedené ravou formou, nie memorovaním faktov, tento progresívny prístup štatisticky ukazuje vyžšiu schopnosť zapamatať si oveľa viac nových poznatkov a hlavne vedieť ich neskôr využiť v praxi. Samozrejme, že každý účastník dostane manuály ktoré mu ostávajú na neskoršie pripomenutie a tvorbu poznámok počas kurzu.

Ako sme písali vyššie celý kurz je vedený uvoľneným štýlom, zaraďujeme prestávku na obed, coffee break, smoke break. Nemáme klasické hodiny ako v škole, pristupujeme k barmanským kurzom a ich výuke moderným spôsobom - individuálne sa venujeme každému účastníkovi, vylepšujeme techniku a odovzdávame rady, skúsenosti. Trénujeme okrem iného ako manipulovať s fľašou, s pomôckami, ako triasť shakerom (nie sám sebou:) atď.

Každý uchádzač sa dozvie pravdivé príbehy a históriu značiek ktoré ovplivnili svet a aj mixológiu. Počas kurzov je tiež možné zorganizovať tour de bar, kde naštívime kvalitné podniky a obzrieme si prácu profi barmanov. Kurz je zakončený písomnou  a praktickou skúškou, po jej úspešnom absolvovaní dostane uchádzač certifikát v Anglickom jazyku.

Barmanský kurz LEVEL 1 trvá tri dni, Skladá sa z Praktickej a teoretickej časti. V niektorých prípadoch môže kurz trvať 5 dní, vtedy sa skracuje čas konca každého dňa zo 17.00 na 14.00. Tieto informácie nájdete v sekcii KALENDÁR.

PRED kurzom

Pred kurzom stačí vyplniť kontaktný formulár ktorý nájdete na viacerých miestach stránky alebo kliknúť na tlačidlo PRIHLÁSIŤ SA NA KURZ ktoré sa nachádza pod týmto textom.  Pokiaľ potrebujete informácie čo najskôr, kontaktujte nás telefonicky na čísle +421 902 108 034. My Vám potom zdelíme všetky potrebné informácie. Ako napríklad

CENA KURZU je 159 eur. Pre skupiny 6 a viac uchádzačov je možnosť voľby alebo vytvorenia samostatného termínu kurzu, táto možnosť je ideálna pre bary, kaviarne kluby, hotely ktoré chcú preškoliť celý svoj personál.

PO kurze

Má každý účastník kurzu k dispozícii pozvánky na akcie Školy Barmana, vstupenky na workshop, semináre, session a ostatné akcie Školy Barmana. 

TERMÍNY a MIESTA konania kurzov nájdete v sekcii KALENDÁR na tejto web stránke.

 
  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-flickr

2014 Škola Barmana. Slovenských partizánov 1991 / 65 Považská Bystrica, Prevádzkoateľ: Napojaky s.r.o. Zakvášov 1522/33, Pov. Bystrica, Uvedené ceny na web stránke sú bez DPH