LEVEL 1  BARMANSKÝ KURZ                         

⍟ Vhodný aj pre Začiatočníkov, Barových nadšencov

⍟ Moderná forma barmanského kurzu

⍟ Aj pre barmanov ktorí sa po dlhšej pauze chcú vrátiť za barový pult

⍟ Vďaka individuálnemu prístupu zabezpečíme rozvoj každého účastníka

⍟ Skvelý na prípravu práce v zahraničí

ŠKOLA BARMANA  PROFESIONÁLNE ŠKOLIACE STREDISKO    

Využíva moderné a progresívne metódy výučby, kurz je tiež vhodný ako rekvalifikácia.

Tovaroznalectvo - "čo nepoznáš nepredáš" základná fráza s ktorou sa na kurze stotožníte a dovolí Vám porozumieť predajnej sekcii UpSelling

Príprava množstva cocktails je samozrejmosťou, tiež tréning a precvičovanie bar movements, pohybov a fungovania za barom.

PRAKTICKÁ ČASŤ  BARMANSKÉHO KURZU - LEVEL 1               

tvorí samozrejme príprava cocktails, tréning barových techník, bar movement, používanie barmanských pomôcok, pouring, stiring, sweezle, build a shake. Praktická časť prebieha za barom s reálnym rozložením, dostatočný počet barov zabezpečuje  väčśí počet pripravených drinkov a dlhší tréning.

TEORETICKÁ ČASŤ  BARMANSKÉHO KURZU - LEVEL 1             

je zameraná na históriu, rozdelenie, výrobu spiritov ktoré nájdeme v drvvej vačšine barov na celom svete. Naše prednášky počas kurzu sú vedené hravou formou, v prostredí v ktorom sa cítime ako doma - v bare.

Nemáme klasické hodiny ako v škole, pristupujeme k barmanským kurzom a ich výuke moderným spôsobom - individuálne sa venujeme každému účastníkovi, vylepšujeme techniku a odovzdávame rady, skúsenosti. 

Každý uchádzač sa dozvie pravdivé príbehy a históriu značiek ktoré ovplivnili svet a aj mixológiu. Počas kurzov je tiež možné zorganizovať tour de bar, kde naštívime kvalitné podniky a obzrieme si prácu profi barmanov. Kurz je zakončený písomnou  a praktickou skúškou, po jej úspešnom absolvovaní dostane uchádzač certifikát v Anglickom jazyku.

PRED  BARMANSKÝM KURZOM                                                      

Na kurz nepotrebujete nič viac ako pohodlné oblečenie a chuť stráviť dni plné bartendingu. Pokiaľ potrebujete informácie čo najskôr, kontaktujte nás priamo telefonicky na čísle +421 902 108 034.

Pokiaľ by ste potrebovali ubytovane - radi Vám pomôžeme

CENA KURZU je 159 eur. Pre skupiny je možnosť voľby alebo vytvorenia samostatného termínu kurzu, táto možnosť je ideálna pre bary, kaviarne kluby, hotely ktoré chcú preškoliť celý svoj personál.

PO SKONČENÍ  BARMANSKÉHO KURZU ZÍSKATE                       

Samozrejme členstvo v uzavretej komunite Absolventov Školy Barmana, certifikát v Anglickom Jazyku. Informácie o pripravovaných aktivitách Školy Barmana ako prvý. A takisto má každý účastník kurzu k dispozícii pozvánky na akcie Školy Barmana, vstupenky na workshop, semináre, session a ostatné akcie Školy Barmana. 

TERMÍNY A MIESTA  KONANIA BARMANSKÝCH KURZOV        

 Škola Barmana - mobile bartender school je aj mobilná barmanská škola, ktorá organizuje barmanské kurzy aj mimo svojej domácej stanice, v prípade, že Vám aktuálne nevyhovuje dátum alebo miesto ponúkyných zvoľte možnosť  "posielajte mi pravidelne informácie o kurzoch, dátumoch a miestach konania" a Škola Barmana Vám bude pravideľne posielať informácie.

 

PRIHLÁŠKA
LEVEL 1
arrow&v

PRIHLÁSENIE BOLO ODOSLANÉ ŠKOLA BARMANA

Vás bude

KONTAKTOVAŤ