top of page
LEVEL 3 - Experiments
LEVEL 3 - Experiments

LEVEL 3 - Experiments

"100 kráx nie a 1x áno, znamená áno" a týmto mottom je spevádzaný celý kurz. čaká na nás množstvo pokusov, ale jeden nakoniec - bude ten úspešný. CENA kurzu LEVEL 3 je 250 eur.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události

Čas a miesto

12. 7. 2023, 9:00 – 14. 7. 2023, 17:00

Považská Bystrica, Slovenských partizánov, Považská Bystrica, Slovensko

O udalosti

LEVEL 3 - Experiments

"Kreativita, príprava, odhodlanie" 

LEVEL 3 – opis kurzu

Niekto používa pojmy ako molekulárna mixológia, infúzie, macerácia, sous vide, destilácia, údenie drinkov, wow efekt, lyofilizácia, dehydratácia... LEVEL 3 – experiments práve dáva príležitosť si ich vyskúšať a používať pri príprave vlastných cocktails.

KREATIVITA

Na základe nových postupov prípravy, si každý účastník kurzu pripraví menu 3 cocktails s rozdielnymi formami prípravy a predprípravy.

PRÍPRAVA

Veľmi dôležitá časť práce barmana a chodu baru. Preto sme pripravili perfektné podmienky a časť kurzu bude prebiehať priamo v laboratórnych priestoroch.

ODHODLANIE

Naučiť sa niečo nové a byť pripravený aj na to, že nie všetky procesy sa podaria na prvý krát.

NA ČO SA MOŽETE TEŠIŤ

Pripravíme si kaviárové guličky do nového Belini cocktailu, odkrojíme si z JellyMojito. Pripravíme legendárny cosmopolitan ako chutnú penu, zaúdime si náš old fashioned, espresso martini doladíme bublinou nafúknutou bielou čokoládou, pripravíme si cocktail ako zmrzlinu, a ozdobíme ho cocktailovým popcornom. A na záver si dáme white russian cheescake. 

Program


  • 8 hodín

    1. DEŇ


  • 8 hodín

    2. DEŇ

1 další položka

Zdieľať udalosť

bottom of page