top of page
LEVEL 1  - Barmanský kurz - MAREC 2024
LEVEL 1  - Barmanský kurz - MAREC 2024

LEVEL 1 - Barmanský kurz - MAREC 2024

It's not work, it's a lifestyle "Začať, je 50% úspechu" a spoločne môžeme začať už čoskoro, stačí sa prihlásiť na kurz.. CENA kurzu LEVEL 1 je 159 eur.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události

Čas a miesto

08. 3. 2024, 9:00 – 10. 3. 2024, 17:00

Považská Bystrica, Slovenských partizánov, Považská Bystrica, Slovensko

O udalosti

LEVEL 1 - It's not work – it's a lifestyle

Znalosti, zručnosti, komunikácia

LEVEL 1 – Opis kurzu

Barmanský kurz LEVEL 1 je určený pre všetkých barových nadšencov, domácich barmanov začínajúcich barmanov, ale aj tých ktorí už nejakú skúsenosť s miešaním drinkov majú. Kurz je zložený z dvoch častí. Teoretická vysvetľuje všetko potrebné a podstatné, od vzniku alkoholu, destiláciu, výrobu, zrenie v sudoch, chuťové profily. Všetko je vedené formou príbehov ktoré sa ľahko zapamätajú. Praktická je samozrejme o príprave drinkov a tréningu.

ZNALOSTI

„Čo nepoznáš, nepredáš“ a my, v Škole Barmana radi dopĺňame: ľahšie sa ti s tým bude pracovať. Teoretická časť kde sa za pomoci príbehov, ukážok a pokusov dozviete všetky dôležité informácie.

ZRUČNOSTI

„Tréning, robí majstra“ absolútne súhlasíme. Už od prvého dotyku s fľaškou a barovými pomôckami Vám budeme radiť ako ich používať správne a efektívne.

KOMUNIKÁCIA

Ako inak si predať informácie a skúsenosti ako komunikáciou. Kde sú hranice, ktorým témam sa vyhnúť, na čo sa sústrediť, ako predísť stresu či zaujať hosťa. Áno aj toto je súčasťou kuru LEVEL 1.

Program


  • 8 hodín

    1. DEŇ


  • 8 hodín

    2. DEŇ

1 další položka

Zdieľať udalosť

bottom of page