NOVÝ PROJEKT

ŠKOLA BARMANA - EUROPEAN TOUR

 

Barmanský kurz LEVEL 1 a LEVEL 2

Európske turné 2020

Moderná forma Barmanského kurzu.

LEVEL 1

je určený pre Začiatočníkov, Barových nadšencov, ale aj mierne pokročilých barmanov, či barmanov ktorý sa po dlhšej pauze chcú vrátiť za barový pult alebo začať svoj kariérny postup.

Vďaka individuálnemu prístupu zabezpečíme rozvoj každého účastníka.

 

LEVEL 2

je pokračovaním, kde sa naučíte rýchlejšie pracovať za barom, osvojíte si barový multitasking, a doplníte si znalosti, naučíte sa tvoriť vlastné sirupy, tinktúry, maceráty... pozrieme sa na svet byliniek a budeme sa baviť prácou za barom.

 

Kurzy sú vedené v SLOVENSKOM JAZYKU

O KURZE

 

Barmanský kurz LEVEL 1 trvá tri dni, najbližší kurz sa uskutoční v meste MARKTHEIDFELD (cca 35km od mesta Wurtzburg) v dátume 3.7 - 5.7. 2020

Denné trvanie 9.00 - 17.00

Skladá sa z Praktickej a teoretickej časti.

Praktickú časť tvorí samozrejme príprava cocktails, tréning barových techník, bar movement, používanie barmanských pomôcok, pouring, stiring, sweezle, build a shake. Praktická časť prebieha za barom s reálnym rozložením, dostatočný počet barov zabezpečuje  väčśí počet pripravených drinkov a dlhší tréning.

Teoretická časť je zameraná na históriu, rozdelenie, výrobu spiritov ktoré nájdeme vo vačšine barov na celom svete. Tiež sa zameriavame na terminológiu a barmanský žargón. Naše prednášky počas kurzu sú vedené ravou formou, nie memorovaním faktov, tento progresívny prístup štatisticky ukazuje vyžšiu schopnosť zapamatať si oveľa viac nových poznatkov a hlavne vedieť ich neskôr využiť v praxi. Samozrejme, že každý účastník dostane manuály ktoré mu ostávajú na neskoršie pripomenutie a tvorbu poznámok počas kurzu.

Barmanský kurz LEVEL 2 trvá tri dni, najbližší kurz sa uskutoční v meste MARKTHEIDFELD (cca 35km od mesta Wurtzburg) v dátume 6.7 - 8.7. 2020

Denné trvanie 9.00 - 17.00

Naším cieľom počas kurzu LEVEL 2 – let´s play je naučiť  vnímať bartending ale aj celú prácu v gastronómii ako hru ktorej pravidlá si začneš užívať a rešpektovať. Bartending nie je práca ale životný štýl.

Trvanie kurzu je rovnaké ako pri LEVEL 1. Denne od 9.00 do 17.00

 

Počas kurzu sa budete stretávať s novými technikami, hlbšie sa pozrieme do tovaroznalectva, naučíme sa spolu dobre organizovať svoje pôsobenie za barom a prácu v TEAMe, tiež vyladíme a zdokonalíme senzorické schopnosti a vlastnosti pri degustácii rôznych spiritov.

Vidíme sa na kurze !!!

PRIHLÁŠKA
EUROPEAN TOUR
ŠKOLY BARMANA
Tvoje voľba
  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-flickr

2014 Škola Barmana. Slovenských partizánov 1991 / 65 Považská Bystrica, Prevádzkoateľ: Napojaky s.r.o. Zakvášov 1522/33, Pov. Bystrica, Uvedené ceny na web stránke sú bez DPH