NOVINKA pre rok 2020, dostávame čoraz viac požiadaviek aby sme popri našich masterclass, prednáškach, motivačných seminároch pre personál pridali aj možnosť samostatnej časti kde sa môžete oboznámiť s prípravami COCKTAILS, ich históriou, príbehom a aby ste sa pri ich príprave vyvarovali častých chýb. Tento kurz je vhodný ako darček pre COCKTAILového nadšenca, začínajúceho barmana ale aj pre mierne skúseného barmana, nakoľko sa častokrát v praxi stretávame s tým, že si barmani prinesú "zlozvyky" prípadne zlé informácie ako napríklad, že do Mojita musí ísť jablkový džús či sprite. 

PRIEBEH

Barmanský kurz COCKTAIL KURZ trvá 6 hodín počas jedného dňa, Skladá sa z Praktickej a teoretickej časti.

Praktická časť je dominantná a trvá takmer celý kurz. Počas nej si pripravítme množstvo cocktails priamo za barom, samozrejme vačšina z nich obsahuje alkohol, preto rozhodne odporúčame dostaviť sa na kurz bez auta. Zoznámime sa s metódami prípravy, barmanským žargónom, pomôckami, zstavením baru či odporúčaniami od našich lektorov.

Teoretická časť je zameraná na COCKTAILS ktoré budeme spolu pripravovať, a prebieha počas celého kurzu ako spestrenie.

COCKTAIL KURZ

ZÁVEREČNÉ INFO

COCKTAIL KURZ

PRED kurzom

Pred kurzom stačí vyplniť kontaktný formulár ktorý nájdete na viacerých miestach stránky alebo kliknúť na tlačidlo PRIHLÁSIŤ SA NA KURZ ktoré sa nachádza pod týmto textom. Pokiaľ potrebujete informácie ihneď -  kontaktujte telefonicky na čísle +421 902 108 034. My Vám potom zdelíme všetky potrebné informácie.

CENA KURZU je 89 eur.

TERMÍNY a MIESTA konania kurzov nájdete v sekcii KALENDÁR na tejto web stránke.

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-flickr

2014 Škola Barmana. Slovenských partizánov 1991 / 65 Považská Bystrica, Prevádzkoateľ: Napojaky s.r.o. Zakvášov 1522/33, Pov. Bystrica, Uvedené ceny na web stránke sú bez DPH